Provozovatelem internetového obchodu VIRTUCON.cz je Pavel Jakubík, Dačického 1009/9, 140 00  Praha 4, IČ 75257939, DIČ: CZ8105275365

Obchodní podmínky tohoto obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů.

 

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s Obchodními podmínkami dodavatele. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Při první objednávce bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud nedojde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte. Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží.

 

Způsob platby

Pro zákazníky z ČESKÉ REPUBLIKY jsou možné tyto typy plateb: 

Dobírka 

Kupující platí za zboží při převzetí od doručovatele České pošty, a. s. V případě, že je zboží skladem, může být odesláno ihned.

Bankovní převod

Po odeslání objednávky bude kupujícímu zasláno její potvrzení a údaje pro platbu bankovním převodem. Bankovní převod trvá 1 - 2 pracovní dny. Po připsání peněz je zboží okamžitě odesláno. 

 

Pro zákazníky ze SLOVENSKÉ REPUBLIKY jsou možné tyto typy plateb:

Dobírka

Kupující platí za zboží při jeho převzetí jeho přímo doručovateli (Slovenská pošta a. s. ). Zásilka bude placena v eurech - EUR/€ na základě aktuálního kurzu EUR/CZK Slovenské pošty.

Bankovní převod

Je možný v případě, že zákazník je majitelem účtu vedeného u české bankovní instituce. Pokud je zákazník pouze majitelem účtu vedeném u slovenské bankovní instituce, lze bankovní převod provést i v tomto případě. Údaje potřebné pro bankovní převod Vám budou na vyžádání sděleny.

 

Doprava

Nabízené zboží je v převážné většině expedováno v době uvedené v detailu zboží. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany. Všechny zásilky jsou v České republice doručovány společností Česká pošta a. s.  Na Slovensku je doručuje zásilky Slovenská pošta a. s. Na výběr je z několika druhů doprav a rychlosti doručení. EMS služba pro doručení zásilek o svátcích a v neděli je dostupná pouze vě větších městech. Sobotní doručení zásilkou EMS, nebo zásilkou Balík do ruky je možné v rámci celé České republiky. V případě potřeby doručení zásilky v sobotu nebo v neděli je nutné nám zavolat a nechat si možnost tohoto typu doručení potvrdit. 

Pokud je zásilka odeslána jako "Balík do ruky", "Balík na poštu", nebo "EMS", dostane kupující od České pošty informační SMS o jejím odeslání a tracking číslo. Pokud tuto zprávu nedostanete, nebo pokud zásilka bude zaslána jako "Doporučený balík", bude Vám na vyžádání číslo zásilky obratem sděleno.

Zásilku si lze také po domluvě osobně vyzvednout na adrese Dačického 1009/9, 140 00  Praha 4 (asi 100m od metra Pražského povstání).

 

Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů.  Pokud bude nutné zboží reklamovat, použijte pro zaslání adresu Pavel Jakubík, Dačického 1009/9, 140 00  Praha 4. Do zásilky vložte lístek, na který napište datum, Vaši adresu, kopii faktury nebo alespoň její číslo a závadu stručně popište. 

V případě výskytu vady je před odesláním zboží k reklamaci upřednostňována telefonická nebo emailová konzultace.

 

Storno objednávky

Ze strany kupujícího: 

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky "přijatá" a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má dodavatel nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Ze strany prodávajícího: 

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, výrazným způsobem změní jeho cena, nebo pokud se ukáže, že zboží bylo již vyprodáno. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu. 

 

Odstoupení od Kupní smlouvy

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel - fyzická osoba podle Občanského zákoníku právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Poté, co zboží bude doručeno zpět v odpovídajícím stavu, bude bude zákazníkovi převedena na účet příslušná částka. 

Lhůtu 14 dnů pro vrácení zboží nelze využít v případě, že kupujícím je firma (podnikatel, právnická osoba), neboť Kupní smlouva se v tomto případě řídí podle Obchodního zákoníku.

 

Ochrana osobních dat

Internetový obchod VIRTUCON.cz si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky. Tato data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Provozovatel využije data pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem. 

 

Řešení sporů

Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce.

Odpovědnost za správnost údajů

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Nelze tedy bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu. Dodavatel nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek. 

Nejnižší ceny

Nejnižší ceny

Vždy originální zboží za nejnižší ceny na českém internetu! Nevěříte? Přesvěčte se sami třeba na portálu HEUREKA.CZ

Osobní převzetí v Praze 4

Osobní převzetí v Praze 4

Možnost osobního převzetí v Praze v blízkosti zastávky metra Pražského povstání. Převzetí je možné včetně víkendů.

Dodání i o víkendu

Dodání i o víkendu

Pro zákazníky, kteří opravdu spěchají, nabízíme možnost doručení zásilky i v sobotu v rámci celé ČR a ve vybraných městech i v neděli.